Mérkőzések és eredményeik:

Tiszaföldvár Sportegyesület-Túrkevei VSE 26:25

Tiszaföldvár Sportegyesület-Abonyi KC 25:33

Csapat tagjai: Oláh Mónika, Túri Viktória Piroska, Császi Janka, Szeleczki Bernadett, Mester Anna, Cseh Olívia, Fialka Luca, Kállai Natália, Pulger Jázmin Lili, Kozák Zsanett

Másodjára utaztunk Karcagra az LU14-es korosztállyal, Túrkeve és az Abony csapatával kézilabdáztunk. Túrkeve ellen kezdtünk 10.40 perckor, fej-fej mellett haladtunk, az első félidő 15. percében már 3 góllal is vezetni tudtunk. A gyengébb védekezésnek köszönhetően ellenfelünk döntetlenre mentette az első félidőt. A második játékrészben nem sokat változott a helyzetünk, szélen gyengén védekeztünk, a kapott góljaink nagyobb százalékát itt szerezték ellenünk. A történtek ellenére a végelszámolás nekünk kedvezett, egy góllal nyerni tudtuk a mérkőzést.

Az Abony ellen sajnos folytatódott a gyengébb védekezés, az első félidőben nagyobb előnyt szerzett ellenünk a listavezető. A csapatok fordulása után keményebb volt a védelmünk, többet küzdöttünk, támadásainkat pontosan fejeztünk be, jobban működött a csapategység. Támadásban és védekezésben is sokat javultunk, szélről, 1:1 elleni játékból és távoli zónából is gólokat tudtunk elérni. Jó tempójú, gyors mérkőzés volt.

Boros pál edzői nyilatkozat: Két kiválóan felkészített csapattal tudtunk játszani, Túrkeve ellen tudtunk két pontot szerezni. Abonyi ellenfelünkkel szemben a második félidőben jól küzdöttek a lányok, ezért nagy dicséret illeti őket. További sok sikert kívánok mindkét csapatnak. Hajrá Tiszaföldvár!