Ceglédi KKSE II. – TVSE 15-12
Ceglédi KKSE I. – TVSE 25-14

Csapat tagjai:
Juhász Milán, Molnár András, Sütő Gergő, Kiss István, Pálinkás Szabolcs, Szécsi Milán, Hudu Máté, Szűcs Levente, Tóth Barnabás, Hasznos Bence

Mindkét mérkőzésen a tisztes helytállás volt a cél. Soha nem látott felállásban 5 szélső játékossal kellett lejátszanunk a mérkőzéseket. Volt olyan játékos, aki teljesen más poszton játszott, mint azt rendes körülmények közt kellene. Ilyen felállásban egyik meccsen sem volt esélyünk az összeszokott jól játszó ellenféllel szemben. Megérdemelt győzelmet arattak ellenünk, bár a második meccsre már játékosaink a fáradtság mellett kicsit hitüket is vesztették, s így a végére nagyobb különbség alakult ki, mint az a mérkőzésen végig jellemző volt.

Polgár András edző: Egy olyan fordulót kellett lejátszanunk, aminek semmi értelme nem volt! A vírus miatt 3 csapat volt jelen a fordulóban és játszott egymás ellen. Nálunk is voltak hiányzók, voltak betegségből visszatért gyerekek. Ebben a helyzetben mi is egy korai indulással, 5 szélsővel, 2 kapussal vágtunk neki a meccseknek. Nem is lehetett más a cél, csupán a tisztes helytállás. A jelenlegi vírushelyzetben nem sok értelme volt ennek a fordulónak.

(Írta Polgár András)

Újabb győzelmek U13-ban

kép FU13 11.08

Abony, 2020.11.08. FU13 TVSE

Ceglédi KKSE I. – TVSE 19-21
TVSE – Kiskunmajsai KC 20-8

Csapat tagjai: Juhász Milán, Molnár András, Pató Zalán, Sütő Gergő, Kiss István, Pálinkás Szabolcs, Kátai Róbert, Hudu Máté, Szűcs Levente

Az első mérkőzésünkön izgalmas, nagyon jó meccset sikerült játszanunk a Cegléd első csapata ellen. Az első félidő közepéig rengeteg hibával játszottunk, hol nálunk, hol a Ceglédnél volt az előny. Időkérés után sikerült a sorokat rendezni. Onnantól kezdve végig vezetve helyenként látványos játékkal sikerült a mérkőzést a magunk javára fordítani. Félidőben 3 gólos előnyben voltunk, amit a második félidőben jól osztottunk be. Az utolsó 5 percre nagyobb különbség alakult ki a csapatok közt. Talán ennek is tudható be az, hogy az ellenfél időkérése bennünket zavart meg. Az utolsó percek nem várt izgalmakat hoztak, amit egy fontos pillanatban szerzett, szerencsés góllal tudunk csak lezárni. Így egy szoros, végig kiélezett mérkőzést játszva, fáradtan, de boldogan vártuk a következő meccset. Második mérkőzésünket a szerényebb erőt képviselő Kiskunmajsa csapata ellen játszottuk. Itt sikerült több technikai és taktikai elemet is gyakorolni védekezésben és támadásban egyaránt. Fáradt csapatunk nehezen vette fel a játék ritmusát, de amikor sikerült onnantól nem volt gond a mérkőzés végkimenetelét tekintve.

Polgár András edző: Ismét két sikerrel megvívott mérkőzés! A hiányzók miatt csak a széleken tudtunk cserélni, a fáradtság főleg az első meccs végén és a második elején nagyon rányomta a bélyegét a játékosokra. De az utolsó, fontos helyzetben jó döntést hoztak, aminek győzelem lett a jutalma! Gratulálok a srácoknak!! A küzdeni akarásuk, a hozzáállásuk példaértékű volt a hétvégén!!

(Írta: Polgár András)

Fölényes sikerek Békéscsabán

121331846_404498420948444_5054933628030134017_n

Békéscsaba, 2020.10.11. FU13 TVSE1

TVSE : BÉKÉSCSABAI BDSK 34:9

TVSE : KISKUNMAJSAI KC 31:11

Csapat tagjai: Wolf István, Kiss István, Szécsi Milán, Perge Zalán, Pató Zalán, Sütő Gergő, Szűcs Levente, Kátai Róbert, Hudu Máté, Pálinkás Szabolcs.

A mai napon két, tőlünk sokkal gyengébb, a kézilabdát most kezdő csapattal találkoztunk. Így szakmailag nem igazán lehet értékelni a mérkőzéseket. Azt jó volt látni, hogy a gyerekek nagy örömmel, lelkesen játszottak, mindenki kivette a részét góllövésből.

Varga István edző: Mindenkinek köszönöm a mai fegyelmezett játékot, hozzáállást.

(Írta: Varga István)

Remek rajt az őszi idénynyitón

Kiskunfélegyháza, 2020.09.26. FU-13 TVSE1

TVSE I.: MIZSE KC 28:21

TVSE I. : KIKI SKFT 26:18

Csapat tagjai: Wolf István, Kiss István, Tóth Barnabás, Perge Zalán, Pató Zalán, Sütő Gergő, Hasznos Bence, Kátai Róbert, Molnár András.

Az első mérkőzésen remek ellenféllel szemben arattunk nagyszerű sikert. Győzelmünket a jó második félidőnek és annak köszönhettük, hogy a gyerekek elhitték, ki kell használni azokat az erényeket, amikben mi vagyunk a jobbak. Amikor elkezdtünk fizikai játékot játszani, azonnal fölénybe kerültünk, és okosan kihasználtuk fizikai fölényünket. A második mérkőzésen egy gyengébb ellenfél ellen csak szenvedtünk, amire nem nagyon indok a pihenő nélküli játék.

Varga István edző: Gratulálok a csapatnak a két győzelemhez, fontos, hogy erőnlétileg javuljunk a folytatásban.

Szarvas a soron következő állomás

TVSEII 03.08 (1)

Tiszaföldvár,  2020.03.08.  FU12 TVSE II

HC Szarvas – TVSE II 24:14
TVSE II – Kecskeméti Junior SN KFT 16:30

Pató Zalán, Juhász Milán, Molnár András, Perge Zalán, Volf István, Kovács László, Hudu Máté, Szűcs Levente, Lévai Balázs

A második forduló Szarvason került megrendezésre. A helyi csapattal és a Kecskemét gárdájával mérkőztünk meg.
Sajnos a játékunk érthetetlen okból továbbra is messze elmarad az ősszel megszokottól, így az első mérkőzésen egy sima vereséget szenvedtünk a normál esetben azonos játékerőt képviselő Szarvas gárdájától. Rengeteg technikai hiba és kihagyott helyzet jellemezte játékunkat. A második mérkőzést jól kezdtük, viszont a játékvezetői felfogás és rengeteg ítélet bennünket sújtott, így az ellenfél gyors ellentámadásait rendezetlen védelem ellen tudta befejezni s gólt ért el. A második játékrészre teljesen elfáradtunk és lélekben meg is törtünk a sok játékvezetői tévedés miatt, így a különbség indokolatlanul nőtt a két csapat közt. Az eredménytől függetlenül helyenként jól játszva, ügyes megoldásokat bemutatva kézilabdáztunk. Sajnos a játékvezetői működés ezen a mérkőzésen, kritikán aluli és egyoldalú volt az ellenfél javára.

Polgár András edző:
Azt gondolom, már egy U12-es mérkőzésre is illene felkészült játékvezetőket delegálni….

Nehéz ellenfelek vártak ránk a tavaszi nyitányon!

TVSE 02.29 (1)

Orosháza, 2020.02.29. FU13 TVSE

TVSE – Pick Szeged II 19:26
TVSE – Pick Szeged I 23:23

Pató Zalán, Juhász Milán, Bakos Dominik, Hasznos Bence, Kissó Imre, Spielberger Martin, Sütő Gergő, Busi Richárd, Nagy Péter, Molnár András, Szikszai Nándor, Tóth Tamás, Sülye Benjámin

A tavaszi első forduló alkalmával Orosházán várt ránk két nehéz mérkőzés a Pick Szeged két csapata ellen. Az első mérkőzést a Szeged II. csapata ellen játszottuk. Helyenként jó védekezéssel és pontos támadásokkal telt az első félidő, sajnos a becsúszott technikai hibákat az ellenfél könyörtelenül kihasználta, így a szünetre 4 gólos előnnyel mentünk. A második félidőben tovább nőtt a különbség a két csapat közt, így a mérkőzés szituációk gyakorlására is lehetőség adódott egy erősebb csapat ellen is. Néhány játékosunknak végre sikerült leküzdenie meccsfóbiáját és úgy játszania, ahogy edzésen azt megmutatja. A második mérkőzés, ha lehet, még nehezebbnek ígérkezett, hiszen a korosztály legidősebb játékosaiból álló Pick Szeged I csapata ellen készültünk. Az első percétől kezdve tudatos higgadt játékot játszottunk, az ellenfél által hozott támadási elemeket jól reagáltuk le, és kevés hibával védekeztünk. Támadásban a begyakorolt játékaink jó százalékban érvényesültek és végre az átlövő játékunk is hatékonynak bizonyult. Amikor pedig a védők az átlövésekre figyeltek, sikerült a beállóinkat megtalálni és megjátszani, akik hatékonyan fejezték be a támadásokat. Félidőben 1 gólos hátrányban, vérszemet kaptunk, és a második játékrészt egy 3-0 rohammal kezdtük. A 2 gólos vezetésünk a félidő közepéig ki is tartott, ott azonban a fáradtság jelei mutatkoztak néhány játékosnál. Ekkor a Szeged újra át tudta venni a vezetést, de a helyenként kiváló védekezésünknek köszönhetően nem tudták lezárni a mérkőzést. 45 másodperccel a vége előtt az egyenlítésért támadhattunk. Az egyenlítő gólt egy gyors támadás végén átlövésből meg is szereztük. Kevesebb, mint fél perce maradt a Szegednek a mérkőzés eldöntésére, azonban ezt sok lábmunkával és apró szabálytalanságokkal sikerült lepörgetnünk, így a bennünket elkísérő szülők vastapsa közepette döntetlen állásnál fújta le a játékvezető a mérkőzést.

Két erős és képzett csapat ellen játszottunk. Büszke vagyok a srácokra, mert végre olyan csapatok ellen is kitűnően helyt álltak, akik egy-egy nagy csapat utánpótlásából kerülnek ki. Az ilyen mérkőzések adnak képet arról, hol is tartunk a munkában. Gratulálok a CSAPAT játékosinak és köszönjük a bennünket elkísérő szülők hangos buzdítását!

Nehéz ellenfél várt ránk!

20191126_145322

Tiszakécske, 2019.11. 23. FU13 TVSE

Tiszakécske VSE – TVSE 8:18
TVSE – Kecskeméti Junior SN Kft 9:30

Újabb forduló, újabb nehéz mérkőzés és nagyon jó ellenfél várt bennünket Tiszakécskén. Az első mérkőzést a hazai csapat ellen játszottuk, helyenként jó védekezéssel és pontos támadásokkal telt az első félidő. A második félidőben tovább nőtt a különbség a két csapat közt, így a mérkőzés szituációk gyakorlására is lehetőség adódott. Néhány játékosunknak végre sikerült leküzdenie meccsfóbiáját és úgy játszania ahogy edzésen azt megmutatja. A második mérkőzés már sokkal nehezebbnek ígérkezett, hiszen a korosztály legidősebb játékosaiból állt a Kecskemét igen képzett csapata. Sajnos az első percétől kezdve tudatosították bennünk, hogy ez a mérkőzés róluk szól. Agresszíven sok lábmunkával és jól védekeztek kiszorítva ezzel bennünket a kapujuk közeléből. Ezzel a támadásainkat ellehetetlenítették, majd a megszerzett labdával gyors ellentámadást vagy indítást vezettek ellenünk. Ezt mi nem tudtuk megoldani és egy 6-0 kezdés után gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés. A cserék után néhány percig halvány remény volt arra, hogy megmutathassuk mi mit tudunk, de sajnos ezen a mérkőzésen mindenki a tudása alatt teljesített. A második félidőre már nem maradt esélyünk sem így csak a végeredmény maradt kérdés. Sajnos a meccs végére egy nagyarányú vereséget szenvedtünk el.

Csapat tagjai: Pató Zalán, Juhász Milán, Kovács Kristóf, Bakos Dominik, Hasznos Bence, Kissó Imre, Ramos Béla, Spielberger Martin, Sütő Gergő, Busi Richárd, Hernek Antal, Nagy Péter, Molnár András

Polgár András edző: A Tiszakécske csapata ellen jól játszottunk, a védekezés és a támadás begyakorolt elemeit is visszaadták a srácok. A Kecskemét csapata egy jól felkészült a korosztály legidősebb játékosaiból összerakott csapat. Sajnos ellenük kicsit a bátorság is elfogyott, valamint a megilletődöttség volt jellemző a játékosokra. Ez a mérkőzés jó példával szolgálhat mindenki felé, hogy hova kellene eljutnunk mire ezt a korosztályt kinőjük. Addig még sok munka van hátra, de a cél adott ezt saját bőrünkön tapasztaltuk most meg!

Mórahalmon folytatódott az U13 bajnoksága!

Mórahalom, 2019.10.26. FU13 TVSE

PP KHTK – TVSE  9:23

TISZAVOLÁN SC – TVSE   4:11

Mórahalom volt az úticél U13-as csapatunknak. A korai indulás és a hosszú utazás elnyomta a gyerekeket, akik mind a két mérkőzésen enerváltan, körülményesen, rengeteg hibával játszottak. A Kiskunfélegyháza elleni mérkőzés nehezen indult, szerencsére a második félidőben már nyomokban fellelhető volt az a játéktudás, amit valóban tudunk. A második mérkőzés a Tiszavolán ellen azonban az antikézilabda minden elemét felvonultatta, s olyan elemi hibákat vétettünk szinte az egész mérkőzés alatt, ami a tavalyi évben összesen nem volt ránk jellemző. Egy pozitívuma volt a két mérkőzésnek, mégpedig a védekezés. Az az egy játékelem volt dicsérhető ezen a hétvégén.

Csapattagok: Pató Zalán, Juhász Milán, Szűcs Levente, Bakos Dominik, Hasznos Bence, Kissó Imre, Ramos Béla, Sülye Benjámin, Sütő Gergő, Szikszai Nándor, Busi Richárd, Hernek Antal, Hudu Máté, Nagy Péter, Molnár András, Spielberger Martin

Polgár András edző: Nem tudom, hogy a 2,5 órás út vagy a korán kelés, esetleg az őszi szünet szele lengte be a napunkat, de az biztos, hogy mélyen tudásunk alatt teljesítettünk a két mérkőzésen. Remélem erre a szezonra az összes technikai hibánkat, pontatlan passzainkat és rossz lövéseinket mind elvittük Mórahalomra és ott is hagytuk! Ennél csak jobban tudunk játszani!!!

U13-as csapatunk is megkezdte az idei szezont!

received_1431348553670972

Szarvas, 2019.10.13. FU13 TVSE

Tigrisek Csongrádi KSE – TVSE 4:23
TVSE – Orosházi FKSE- Linamar 14:10

Az idei évben egy vegyes csapat áll a rendelkezésünkre ebben a korosztályban. Szerencsére mind a létszám, mind a játékosok hozzáállása alkalmas arra, hogy egy magas célt tűzzünk ki magunk elé. Ennek szellemében utaztunk el az első fordulóra Szarvasra. Az első mérkőzésen a Csongrád csapatával játszottunk, akiknél közvetlen a mérkőzés kezdése előtt 2 játékos kidőlt, így nem tudtak teljes létszámban kiállni. A sportszerűség azt kívánta meg, hogy mi is csökkentett létszámmal játszottunk, így a mérkőzés inkább hasonlított egy edzésre mintsem bajnoki rajtra. Ez a második Orosháza elleni játékunkon főleg az első 10 percben meg is látszott. Enerváltan, körülményesen játszottunk, nem sikerült gólt sem szereznünk. A kötelező cserék után sikerült felrázni a srácokat és elérni azt, hogy azt játsszák, amit tudnak. Innentől kezdve előbb utolértük az ellenfelet, majd a második félidőben a vezetést is átvettük. Ezt sikerült a mérkőzés végéig megőrizni.

Csapattagok: Pató Zalán, Juhász Milán, Hudu Máté, Szűcs Levente, Bakos Dominik, Hasznos Bence, Kissó Imre, Kovács Kristóf, Pozderka Zoltán, Ramos Béla, Lovász Gábor, Sinka Lajos, Sülye Benjámin, Sütő Gergő, Szikszai Nándor,

Polgár András edző: A vegyes csapatunk magas célokkal vágott neki ennek a szezonnak. Ennek ellenére az első mérkőzés inkább vált az ellenfél létszáma miatt gyakorlássá, mintsem bajnoki mérkőzéssé, de a srácokat dicséret illeti a sportszerű hozzáállás miatt. Azzal, hogy mi is azonos létszámmal álltunk ki a Csongrád ellen, kivívtuk a közönség szimpátiáját is. Az eredmény ezen a meccsen sokadrangú volt.
A második mérkőzésen bent maradtunk az öltözőben, s az első 10 perc góltalansága miatt saját magunknak tettük nehézzé a meccset! A végére azonban sikerült egy megnyugtató eredményt összehoznunk. Gratulálok a srácoknak, dolgozunk tovább.

Tisztes helytállás Gyöngyösön

59642706_2227263570937077_5415599249360420864_n

Gyöngyös, 2019.05.05. U13 TVSE1

TVSE1 : KARCAG  13:24

TVSE1 : GYÖNGYÖS   7:42

Ballagás és sérülések miatt nagyon tartalékosan, fiatal csapattal tudtunk kiállni. A nagyarányú vereségek ellenére mindenki nagyot küzdött, de az idősebb, fizikálisan erősebb ellenfelek ellen ez csak ennyire volt elég.

Csapat tagjai: Karaffa Csaba, Lovász Gábor, Busi Richárd, Szikszai Nándor, Vincze Balázs, Spielberger Martin, Tóth Tamás, Szolnoki István, Cseh Ramón.

Varga István edző: A vereségek ellenére a csapat nagyot küzdött és mindent kiadott magából, amiért dicséretet érdemel.

Fiú Gyermekbajnokság

rrem

Karcag, 2019.03.31. U13 TVSE2

Tiszaföldvár VSE 17 – 29 DVTK Eger
Gyöngyös KK 39 – 14 Tiszaföldvár VSE .

Az első mérkőzést az egri srácokkal vívtuk. A mérkőzés jól indult, az első 10 percig partiban voltunk ellenfelünkkel. A cserét követően sajnos több technikai hibát is vétettünk, amit ellenfelünk ki is használt és a félidőre már egy nagyobb előnyre tett szert (8-14). A második félidőben sajnos már nem tudtunk visszajönni a mérkőzésbe és egyre nagyobb lett a két csapat közti távolság. Voltak nagyon ügyes megoldásaink, melyeket a későbbiekben alkalmazni lehet más csapatok ellen is .
A második mérkőzést a Gyöngyös csapatával vívtuk. A mérkőzés előtt megbeszéltünk egy stratégiát, mely szerint a saját játékunkat játszuk és nem kezdünk futóversenyt a technikásabb, idősebb srácokkal. Sajnos a szerencse is elpártolt a fiúk mellől, a kapufáról minden lövésünk kifelé pattant. Technikai hibáinkat és kihagyott lövéseinket sorra kihasználta a gyöngyösi legénység. A mérkőzés végig nagyon sportszerűen zajlott és megérdemelten nyert a Gyöngyös.

Csapatunk tagjai: Cseh Ramón, Hernek Antal, Kraffa Csaba, Kávási Gergő, Köszler Márk, Vincze Balázs, Zsigri Zétény, Szikszai Nándor, Kissó Imre, Kovács Kristóf, Sülye Benjámin, Ramos Béla,

Bencsik Zoltán edző: A két vereség ellenére nem mutattunk rossz játékot. A megbeszélt dolgokat a srácok a legjobb tudásuk szerint bemutatták. Két jobb csapattal játszottunk, ebből tudunk fejlődni és tanulni. Gratulálok a csapatnak, hogy így helytálltak és végig küzdöttek. Csapatként dolgoztak a pályán!
HAJRÁ TVSE !!!

Salgótarjánban kezdte a tavaszt U-13-as csapatunk

Salgótarján, 2019.03.09. U13 TVSE1

TVSE 1 – Hatvani KSZSE   23 : 13

TVSE 1 – Karcagi SE   18 : 20

Hosszú utazás után az első mérkőzésen lassabban lendültünk játékba, de a második félidőben gyorsan, pontosan játszottunk, így fölényes győzelmet arattunk. A második mérkőzésen egy friss ellenféllel szemben fáradtan, sok hibával játszottunk. A helyzetkihasználásunk és a kapusteljesítményünk nem volt a megfelelő szinten, aminek így vereség lett a vége.

Varga István edző: A játékban mindkét mérkőzésen sok jó periódusunk volt, de nagy tanulság, hogy a taktikai utasításokat pontosabban be kell tartani a sikeres szerepléshez.

Karcagra látogattak az ősz zárásaként U-13-as játékosaink

Karcag, 2018.12.09. U13

TVSE  –  Mezőtúri AFC 24 : 15

TVSE   – Hatvani KSZSE  28 : 22

A Mezőtúriak elleni mérkőzésen remekül, helyenként látványosan játszva arattunk fölényes győzelmet. A Hatvaniak ellen kicsit kiengedve játszottunk. Az viszont örömmel tölt el, hogy aki eddig kevesebbet játszott, az is sok időt töltött a pályán és nagyon hasznosan játszott. Egyértelműen előreléptünk a kezdeti időszakhoz képest.

Varga István edző: Ma magabiztos játékkal sikerült megszerezni a 4 pontot, amihez mindenkinek sikerült hozzátennie.

Csapatunk tagjai: Zsigri Zétény, Nagy Péter, Hernek Antal, Busi Richárd, Köszler Márk, Nagy Adrián, Vincze Balázs, Spielberger Martin, Ramos Béla, Sülye Benjámin, Szolnoki István

Tiszaföldvár U13 Balassagyarmat

dav

Balassagyarmat, 2018.11.18.  U13 TVSE

Tiszaföldvár VSE  – Gyöngyösi KK  15 – 34

Hatvani KSZSE  –  Tiszaföldvár VSE   8 – 36

Az első mérkőzésen nagyon nagy nyomott hagyott a srácokban az utazással járó kimerültség. Elég álmosan, lassan, statikusan kézilabdáztunk. Sok technikai hibát vétettünk, melyet a gyöngyösi csapat könyörtelenül ki is használt. Sajnos a második játékrészben sem tudtuk felvenni a kesztyűt ellenfelünkkel.

A második mérkőzésre összekapták magukat a fiúk és sokkal motiváltabban, dinamikusabban tudtunk kézilabdázni. Támadásban pontosan, jól játszottunk, a védekezésünk sokkal keményebb lett, ami meghozta az eredményét és pontszerzéssel zártuk a napot.

Játékosok: Hernek Antal, Kovács Kristóf, Köszler Márk, Lovász Gábor, Nagy Adrián, Sülye Benjámin, Vincze Balázs, Zsigri Zétény

Bencsik Zoltán edző: Gratulálok a csapatnak azért, hogy erőn felül tudott teljesíteni és nagyot küzdött mindkét mérkőzésen. Csapatként játszottunk, segítettük és biztattuk egymást. Hajrá Földvár!

Hatvanban jártak U-13-as játékosaink

20181028_kezi_hatvan_u13_mini-3474

Hatvan, 2018.10.28. U13

Eredmények:

TVSE – Salgótarjáni Strandépítők 23 : 25

TVSE – Palóc Pumák 11 : 23

Csapatunk tagjai: Zsigri Zétény, Lovász Gábor, Sülye Benjámin, Szolnoki István, Vincze Balázs, Nagy Adrián, Spielberger Martin, Kovács Kristóf, Ramos Béla, Hernek Antal, Busi Richárd.

Egy kiváló első mérkőzést játszottunk a Salgótarján ellen, ahol kevés hiányzott a győzelemhez. Védekezésben és a kapuban hiányoztak a jó egyéni teljesítmények, ha hátul figyelmesebbek vagyunk, akkor pontot is szerezhettünk volna egy jó ellenféllel szemben. A második félidőben egy sokkal jobb és fizikálisan erősebb csapat ellen sem vallottunk szégyent, és jó kapusteljesítményekkel tudtunk tisztes eredmény elérni.

Varga István edző: A mai nap mindenkit dicséret illet a teljesítményéért. Azt viszont látni kell, hogy fizikailag gyengébbek vagyunk az átlagnál, így védekezésben sokkal figyelmesebbnek fegyelmezettebbnek kell lennünk.

Fiú Gyermekbajnokság Egerben

dav

U13 TVSE

Eger, 2018.10.07. U13 TVSE

Az első mérkőzést a Karcag csapatával kezdtük. Jó iramú mérkőzésen hamar vezetést szereztünk. A fiúk mind támadásban és mind védekezésben jól teljesítettek. Az első félidő után 13-6 vezettünk. A második félidőben több variációt is kipróbáltunk támadásokban.
Második mérkőzésünket a Hatvan csapatával vívtuk. Ez a mérkőzés is jól indult, a remek kapusteljesítmény és a támadásokban a jó csapatjáték meghozta eredményét, és az első félidő végére 18-6 volt az eredmény. A második játékrészben is ügyesen játszottak a srácok. Szinte mindenki tudott gólt szerezni.
Csapatunk tagjai: Zsigri Zétény, Nagy Péter, Szolnoki István, Tóth Tamás, Ramos Béla, Sülye Benjámin, Vincze Balázs, Köszler Márk, Nagy Adrián, Hernek Antal.

Eredmények:

Tiszaföldvár VSE – Karcagi SE  21-17
Tiszaföldvár VSE – Hatvani KSZSE   24-15

Bencsik Zoltán edző: Gratulálok a srácoknak az elért eredményért és a játékért. Élvezték és játszották a kézilabdát. Csapatként dolgoztak a pályán!
HAJRÁ TVSE!!!

Megkezdődött az U13-as bajnokság

dig

U13 2018.09.22. Mezőtúr

Szombaton Mezőtúron kezdte meg szereplését U13-as csapatunk a 2018/2019-es bajnokságban. Az első mérkőzésen szoros csatában sikerült nyernünk a hazai csapat ellen. A kelleténél többet hibáztunk, ezért alakult szorosan a küzdelem, de a második félidőben összeállt a védekezésünk, így több könnyű gólt tudtunk szerezni.

A második mérkőzésen a fizikálisan sokkal erősebb Egri csapattal játszottunk és szenvedtünk vereséget. A csapat ezen a mérkőzésen jobb teljesítményt nyújtott, mint az elsőn, de a végén kiütközött a fáradtság és az ellenfél erőnléti fölénye.

Varga István edző: Kicsit idény eleji volt a formánk, a védekezésünkön van mit javítani, de a csapat a lelkesedéséért és küzdeni tudásáért mindenképpen nagy dicséretet érdemel.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.