Mérkőzések és eredmények:
1. Székács KE – Tiszaföldvár VSE
2. Tiszaföldvár VSE – Csongrád Tigrisek

Csapattagok: Soós Levente, Berecz Szabolcs, Balogh Boldizsár, Hegedűs Ahmed Noel, Molnár József, Kóródi Péter, Szilágyi Dániel, Gyenes Ábel, Suki Dániel

Az első mérkőzést kicsit álmosan lassan kezdtük. De szerencsére hamar magukhoz tértek a fiúk és onnan kezdve átvették a mérkőzés irányítását. Védekezésben rendeztük sorainkat, amiből sikerült labdát szereznünk. Támadásban jól alakítottunk ki helyzeteket, de a befejezéssel még mindig voltak problémáink.
A második mérkőzésre kicsit megfogyatkozott a csapatunk iskolai rendezvény miatt, és ez sajnos meglátszott a játékunkon is. A második félidőre elfáradtak a srácok, sok technikai hibát vétettünk, melyet a csongrádi fiúk ki is használtak.

Bencsik Zoltán edző: Összeségében elégedett vagyok a fiúk munkájával és az egész szezonban nyújtott teljesítményükkel.

Egy újabb 100%-os U11-es forduló

2020.11.22.

Tiszaföldvár, 2020.11.22. FU11 TVSE2

Mérkőzések:
Szolnok KCSE – Tiszaföldvár VSE II
Alföldi Farkasok SE – Tiszaföldvár VSE II

Csapattagok: Fazekas Kristóf, Balogh Zsombor, Polgár Dominik, Polgár Roland, Hudu Balázs, Nádas Marcell, Bozsó Balázs, Gombás Huba, Csirmaz Levente, Csirmaz László;

Az első mérkőzésen újra szembetaláltuk magunkat egy különleges szituációval. Mindenkinek azon a poszton kellett játszania, ahol a csapatnak szüksége volt játékosra. A kezdeti ismerkedés után csodálatosan megtaláltuk a helyeket a gólszerzéshez! Mindenki játszott mindenhol! De mindenki megoldotta a rá háruló újdonsült feladatokat!
A második mérkőzésen teljes magabiztosággal léptünk pályára, pihenő nélkül. Számítottam némi fáradtságra, ami nagy meglepetésemre egyáltalán nem jelentkezett. Egész mérkőzésen tudtunk az indulás adta helyzeti előnnyel élni.

Nagy Noémi edző: Büszke vagyok a játékosaimra, mert a felmerülő technikai hibák korrigálására igyekeznek azonnal reagálni és azt javítani!

(Írta Nagy Noémi)

A harmadik U11-es forduló

2020.11.7.

Tiszaföldvár, 2020.11.07. FU11 TVSE2

Tiszaföldvár VSE II – Tiszaföldvár VSE I

Tiszaföldvár VSE II – Tiszakécske

Csapattagok: Fazekas Kristóf, Balogh Zsombor, Hudu Balázs, Nádas Marcell, Bozsó Balázs, Gombás Huba, Csirmaz Levente, Csirmaz László;

Nem indult könnyedén a nap, hisz bennünket is jócskán megtizedelt a nátha és egyéb kellemetlenségek. Azonban a megmaradt maroknyi játékos egy pillanatra se adta meg magát. Ráadásul még az is megnehezítette a helyzetünket, hogy 1 kivétellel minden mezőnyjátékos bal kezes volt a pályán! Ritka pillanatokat élhettünk át bal kezes kézilabdásokkal a pálya bal oldalán! De büszkén mondhatom megállták a helyüket mindkét mérkőzésen! Az első és a második mérkőzésen is érezhető volt az első perctől, hogy bár kevesen vagyunk, de annál nagyobb akarattal és összetartással!

Nagy Noémi edző:  Büszke vagyok a csapatra, mert bebizonyították, hogy „Kicsi a bors, de erős!”!

(Írta: Nagy Noémi)

Az első U11-es forduló

2020.10.10.

Túrkeve, 2020.10.10. FU11 TVSE2

Túrkeve – Tiszaföldvár VSE II

Tiszaföldvár VSE II – Mezőtúr

Csapattagok: Fazekas Kristóf, Balogh Zsombor, Illés Péter, Polgár Dominik, Polgár Roland, Tuka Ákos, Hudu Balázs, Nádas Marcell, Bozsó Balázs, Gombás Huba, Csirmaz Levente, Csirmaz László;

Az első mérkőzés elején még kicsit keresgettük önmagunkat és időbe telt a fiatalabbaknak is felvenniük a versenyt. Azonban amikor ráéreztünk a játékra, újra tudtuk játszani, gyakorolni az edzésen tanultakat. Eredményesen és sikeresen hajtottuk végre a támadási kombinációkat. A védekezésen van még csiszolnivaló, azonban az akarat olyan erős, hogy mindig minden hibán átlendít bennünket a pozitív oldalra! A második mérkőzésen az első mérkőzés jó hangulatában folytattuk a játékot. Szép és kreatív ötleteket láthattunk! A tudás szélesítése érdekében több idegen poszton is kipróbálhatták magukat a játékosok.

Nagy Noémi edző: Büszke vagyok a csapatomra! Egyre jobban egymásra hangolódunk….

2019-ben az utolsó meccsnap

U11 csapat 2019. dec. 8.

Tiszaföldvár, 2019.12.08.  FU 11 TVSE II.

Mérkőzések és eredményeik:
Tvse II – Tke 7:27
Tvse II – Szolnok 12:13

Az első mérkőzésen nem volt könnyű dolgunk. Ebben a korosztályban az akceleráció nagy úr. Megpróbáltunk küzdeni, de a tömeg- és magasságbeli különbség felőrölt bennünket.
A második mérkőzésen sajnos jelentkeztek az első mérkőzés által hagyott nyomok.

Nagy Noémi edző: Büszke vagyok a csapatomra, mert a fizikailag és szellemileg is nehezített körülmények ellenére, nagyon nagyot küzdöttek. Én edzőként az alázatos csapatmunkában hiszek, és erre tanítom a tanítványaimat. Köszönöm egyesületem és a vezetőség együttműködő és támogató munkáját!

Csapattagok : Fazekas Kristóf, Mészáros Zétény, Polgár Dominik, Tuka Ákos, Polgár Roland, Illés Péter, Móré Dániel, Bóra Bence, Kovács László, Nádas Marcell, Hudu Balázs,

4. U11-es forduló

received_828008287614511

Szolnok, 2019.11.24. FU11 TVSE II.

1. Tiszaföldvár VSE II –Nádudvar 11 : 18
2. Tiszaföldvár VSE II –Berettyó 10 : 8

Az első mérkőzés nagyon nehézre sikeredett, mert alig-alig tudtuk a figyelmünket a pályán tartani. Nehezen összpontosítottunk a feladatra és a koncentrációnkat is komoly munkával tudtuk csak a pályán tartani. Az eredmény önmagában nem tükrözi a belefektetett energiákat. De van olyan meccs, amikor még „a labda is ellened van”. Ezekben a helyzetekben kell az évek alatt megtanulni eredményesen küzdeni.
A második mérkőzésre egy komoly öltözői beszélgetés után érkeztünk. A gyerekek mindent megtettek, hogy átlendüljön a csapat a „holtponton”. A küzdelmük meghozta a gyümölcsét is.

Nagy Noémi edző: Nagyon büszke vagyok a csapatra, mert kritikus, nagyon nehéz szituációban a probléma megoldására koncentráltan igyekeztek minden energiájukat megmozgatva feladataikat megoldani és nem egymásban keresték a hibát!
A munkát gőzerővel folytatva csiszolódunk tovább….

Csapattagok: Illés Péter, Polgár Dominik, Polgár András, Tuka Ákos, Hudu Balázs, Nádas Marcell, Fazekas Kristóf, Kovács László, Mészáros Zétény, Móré Dániel, Bóra Bence;

3. U11-es forduló

IMG_2872

Törökszentmiklós, 2019.11.10. FU11 TVSE2

1. Tiszaföldvár VSE II – Kiki SKFT      14 : 11

2. Tiszaföldvár VSE II – AFSE Szajol   16 : 9

Az első mérkőzésen a taktikai tanácsokat szinte 100%-ban betartva, egy nem könnyű ellenfél felett arattunk nagyon értékes győzelmet. A gyerekek az egész mérkőzést végig koncentrálva dolgoztak a pályán. Amely mind szakmailag, mind lelkileg nagy megerősítést adott a munkánkhoz.

A második mérkőzésen kicsit nehezen indult be a „szekér”. A gyerekek fejben az első mérkőzés hatása alatt maradtak és beletelt néhány percbe, mire észrevették, hogy már egy másik mérkőzésen egy másik ellenféllel állnak szemben. De amint helyre tettük, hogy mi a helyzet, újra gördülékenyen harcoltunk tovább.

Nagy Noémi edző: Büszke vagyok a csapatra, mert korunkat meghazudtoló módon egy mérkőzésen belül a völgyből képesek voltak a hegy tetejére is felmászni.

A mérkőzés képei ide kattintva tekinthetők meg.

2. U11-es forduló

Tiszaföldvár, 2019.10.26. FU11 TVSE2

1. Tiszaföldvár II – Cegléd   9-10
  2. Tiszaföldvár II – Mezőtúr    23-6

Csapattagok: Illés Péter, Polgár Dominik, Polgár András, Tuka Ákos, Hudu Balázs, Gombás Huba, Nádas Marcell, Fazekas Kristóf, Kovács László, Mészáros Zétény, Móré Dániel,

A Cegléd ellen jól játszottunk, de a fizikumbeli különbség az utolsó percben megmutatkozott. Mezőtúr ellen mindent, amit eddig tanultunk alkalmazni tudtunk.

Nagy Noémi edző: Büszke vagyok a csapatra, mert a fizikai különbségek ellenére is végig küzdöttek, valamint alázattal dolgoznak a csapatmunka kialakításán.

Tiszaföldvári csaták

received_517589302412057

Tiszaföldvár,  2019. 10.12. FU11  TVSE2

Csapatnévsor: Bóra Bence, Fazekas Kristóf, Hudu Balázs, Illés Péter, Kovács László, Mészáros Zétény, Móré Dániel, Nádas Marcell, Polgár Dominik András, Polgár Roland Hunor, Tuka Ákos.

A csapat 2 mérkőzést játszott. Mindkettőn helyt álltak!  A munka folytatódik tovább.

Nagy Noémi edző: büszke vagyok a csapatomra mert csapatként és egyénileg is kézilabdát játszottak!

Bajnoki mérkőzések

received_272988863594764

Hatvan,  2019.03.09. U11 TVSE2

Tiszaföldvár VSE2   20:10  Sütő Kézisuli

Tiszaföldvár VSE2   16:13  Karaván FSC

Az első mérkőzésen már az elejétől kezdve mi irányítottunk. A jó védekezésnek és a pontos befejezéseknek köszönhetően gyorsan kialakult az 5-6 gólos különbség, ami a végére növekedett is. Az edzéseken gyakorolt elemek visszaköszöntek.

A második meccs ígérkezett nehezebbnek. A füzesabonyi csapat nagyon jól játszott mind támadásban, mind védekezésben. A mérkőzés elején 5:1 re vezetett a Füzesabony, de a higgadtságnak és a jó védekezésnek köszönhetően visszajöttünk a meccsbe és átvettük a vezetést. A második félidőben csak egyenlíteni tudott a Karaván. A mérkőzés kemény, nagy iramú volt, amit végig bírtak erővel a fiúk.

Guba Attila edző: Összességében elégedett vagyok a gyerekekkel. Mindkét meccsből lehet építkezni és kiemelni a jó megoldásokat. Pozitív dolog, hogy hátrányban is végig nyugodtan, higgadtan játszottak a gyerekek. Hajrá Tiszaföldvár VSE 2!

received_308416319875304

Fölényes győzelmek FU11-ben!

received_1134741330016843

Tiszaföldvár-Homok, 2018.11.17. U11 TVSE2

DVTK Eger II Kisköre – TVSE2      3-18

TVSE2 – DVTK Eger I                      12-2

Két mérkőzést játszottunk a DVTK Eger 1 és 2 csapatával. A Kisköre csapata 5 fővel érkezett és állt fel ellenünk. Ez már az első percekben megmutatta a két csapat közti különbséget, így ezen a mérkőzésen a gyakorlásé a különböző játékhelyzetek kialakításáé volt a főszerep. Szerencsére mindenki hozzátett egy kicsit, mindenkinek sikerült gólt szereznie, így megérdemelten s elégedetten hagyhattuk el a pályát.

A második mérkőzés az Eger első csapatával következett. Itt már kiegyenlítettebben kezdődött a mérkőzés, egy gyors gólváltás után azonban a fiúk technikai tudása az ellenfél fölé emelte csapatunkat, s jó védekezés mellett a gyors gólok következtek. A második félidőben már belefért pár eladott labda és becsúszott néhány technikai hiba is, de ezeket védekezésben vagy a kapusaink védésekkel kijavították. A végére az elfáradó ellenfél már nem volt motivált, így a 10 gólos különbség is reálisnak mondható.

Polgár András edző: Az első mérkőzésen a kevesebb létszámú ellenféllel szemben mi is 5 fővel álltunk fel, így nagyobb hely maradt a játékosoknak az egy-egy elleni játékra. Ezt ügyesen megoldották, jól játszva kérdést nem hagytak a végeredményt tekintve. A második mérkőzésen végre azt a védekezést mutatták a srácok, amit már egy ideje gyakorlunk edzésen, jó volt látni az elvégzett munka gyümölcsét! Támadásban még vannak hibák, s inkább az egyéni megoldások dominálnak, de dolgozunk a csapat szintű játékok begyakorlásán. Ezen az úton haladva további sikereket érhetünk el! Gratulálok a srácoknak a hétvégi teljesítményükhöz!!!

Csapatunk tagjai: Hudu Máté, Juhász Milán, Juhász-Tóth Zalán, Kovács László, Pató Zalán Gábor, Perge Zalán, Péter Bence, Szűcs Levente Attila, Volf István.

Fiú Gyermekbajnokság Salgótarjánban

dav

Salgótarján, 2018.10.28. U11 TVSE2

Tiszaföldvár VSE2  –  Karaván FSC   18 – 8
Salgótarjáni Strandépítők  –  Tiszaföldvár VSE 2   9 – 16

Az első mérkőzést a Karaván FSC csapatával kezdtük. Jó iramú mérkőzésen hamar vezetést szereztünk. Az elején néhány percig fej fej mellett haladtak a csapatok. De utána teljesen összeállt a védekezés és a támadás is, és sikerült elhúzni a másik csapattól. Fizikailag végig bírták a fiúk a meccset.
A második mérkőzést a Salgótarján csapatával játszottuk. Az első félidőben szinte végig szoros volt a mérkőzés, de a második félidőben az ellenfél elfáradt, még a fiúk végig bírták a meccset. A védekezés és a támadás is hatékonyan működött.

Csapatunk tagjai: Hudu Máté, Szűcs Levente, Volf István, Juhász Milán, Juhász-Tóth Zalán, Kovács László, Molnár András, Perge Zalán, Péter Bence

Guba Attila edző: Gratulálok a srácoknak az elért eredményért és a játékért. Élvezték és játszották a kézilabdát. Csapatként dolgoztak a pályán!
HAJRÁ TVSE 2!!!

Fényképek a Galériában vagy ide kattintva tekinthetők meg.

dav

U11  TVSE2

Gyöngyös, 2018.10.07.  U11  TVSE2

Az első mérkőzés elején nagyon izgultak a fiúk az idegen környezet miatt. Az első pár percben még szoros volt a mérkőzés, de utána a befejezéseknek és a kapusteljesítménynek köszönhetően stabilizálódott a 4-5 gólos különbség, ami a végére még növekedett is.
A második meccs ígérkezett nehezebbnek, de végig koncentráltan, gólerős játékkal végig vezetve sikerült megnyerni a mérkőzést.

Eredmények:

Tiszaföldvár VSE2 – Mezőtúr  15 – 7
Tiszaföldvár VSE2 – Sütő Kézisuli  21 – 9

Guba Attila edző: Összességében elégedett vagyok a gyerekekkel. Végig koncentráltan játszottak. Egy-két technikai hiba előfordult. Amikor emberhátrányba kerültünk, akkor sem kezdtünk el rohanni, hanem türelmesen játszottunk. A sok gólos vezetésnél sem lankadt a figyelem sem elöl, sem hátul, hanem próbáltak még több gólt lőni.